Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0