Series
Ratings
20
Oh My VenusRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0