Titles you rated
RobotsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InkheartRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
Underground RendezvousRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 4.0