Series
Ratings
20
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
EmmaRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0