Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5