Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The GunsRated ★ 3.0
Areum MarriedRated ★ 1.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 3.0
ImmaculateRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5