Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0