Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Three Summer NightRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Trade Your LoveRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5- A NAKED BOYRated ★ 1.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
The Night of the UndeadRated ★ 2.5