Titles you rated
FrozenRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 5.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0