Series
Ratings
137
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
PlundererRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 4.5
Love and RedemptionRated ★ 0.5
The UntamedRated ★ 0.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0