Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0