Series
Ratings
23
BeckhamRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- エンジンRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5