Movies
Ratings
424
Moana 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
She Came to MeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Sea BeastRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0