Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0