Series
Ratings
24- Unanswered questionsRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 3.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0