Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 1.0
The PianistRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0