Titles you rated
MindhuntersRated ★ 4.0
BrakeRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 3.0
BasicRated ★ 4.5
MortdecaiRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.0
AutomataRated ★ 1.5
JungleRated ★ 3.5
Captive StateRated ★ 3.0
Lock-On LoveRated ★ 2.5
A Rough DraftRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
ComaRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5