Movies
Ratings
565
The FatherRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Hijra in BetweenRated ★ 2.5
A SunRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
End of AnimalRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5