Titles you rated
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
コートダジュールNo.10Rated ★ 3.0
RikuohRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Firefly Lane Season 2Rated ★ 4.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5