Titles you rated
Painted SkinRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
DaredevilRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
An Empress and the WarriorsRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 5.0