Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 0.5
The Time MachineRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0