Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5