Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 1.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5- Byzantium a Tale of Three CitiesRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0