Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0