Series
Ratings
47
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0