Movies
Ratings
56
The PriestsRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
FilthRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0