Series
Ratings
11
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- Mission: Impossible Season 2Rated ★ 4.0
- Mission: Impossible Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5