Movies
Ratings
148
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0