Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
JudgementRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0