Titles you rated
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0