Movies
Ratings
14
IncendiesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5