Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0