Titles you rated
Child's PlayRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
FlightRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0