Movies
Ratings
1131
MandalaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
September 5Rated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5- You Are More Than BeautifulRated ★ 2.5
- Girl on the RunRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0- A Bit BitterRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Reality+Rated ★ 3.0
MaliceRated ★ 2.5