Titles you rated
 CommitmentRated ★ 2.0 CommitmentRated ★ 2.0
 Architecture 101Rated ★ 2.5 Architecture 101Rated ★ 2.5
 World War ZRated ★ 3.0 World War ZRated ★ 3.0
 The Sheriff In TownRated ★ 3.0 The Sheriff In TownRated ★ 3.0
 The TargetRated ★ 3.0 The TargetRated ★ 3.0
 Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0 Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
 The Flowers of WarRated ★ 3.0 The Flowers of WarRated ★ 3.0
 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0 Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
 PompeiiRated ★ 2.5 PompeiiRated ★ 2.5
 Step Up All InRated ★ 4.0 Step Up All InRated ★ 4.0
 Wonderful NightmareRated ★ 2.0 Wonderful NightmareRated ★ 2.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
 The PiratesRated ★ 3.0 The PiratesRated ★ 3.0
 Step Up RevolutionRated ★ 4.0 Step Up RevolutionRated ★ 4.0
 Step Up 3DRated ★ 4.0 Step Up 3DRated ★ 4.0
 Castaway on the MoonRated ★ 0.5 Castaway on the MoonRated ★ 0.5
 The Accidental DetectiveRated ★ 0.5 The Accidental DetectiveRated ★ 0.5
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
 Coin Locker GirlRated ★ 3.5 Coin Locker GirlRated ★ 3.5
 Love LetterRated ★ 4.0 Love LetterRated ★ 4.0