Titles you rated
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 0.5
Before We Get MarriedRated ★ 0.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 0.5