Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5