Series
Ratings
153
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 2.0
WhisperRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
JinRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 2.0
Operation LoveRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0