Movies
Ratings
587
HereditaryRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Martian ChildRated ★ 4.0
You're Not YouRated ★ 3.5
Cheaper by the DozenRated ★ 3.5
The Normal HeartRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
The BeguiledRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5