Movies
Ratings
494
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Mind GameRated ★ 1.5
Aachi and SsipakRated ★ 5.0
SuperRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Bitch on the BeachRated ★ 3.5
Hitchcock/TruffautRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.5