Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Kardashians Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 0.5
First LoveRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Reflection of YouRated ★ 4.0
Yashahime: Princess Half-demon Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0