Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0