Series
Ratings
261- TempestRated ★ 1.0
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Through the DarknessRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 1.0
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
- RevenantRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 2.5
- The Worst of EvilRated ★ 1.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Reborn RichRated ★ 1.0
- Loki Season 1Rated ★ 3.5