Movies
Ratings
210
One-LineRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0