Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0