Movies
Ratings
1039
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.5
OddityRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
MenRated ★ 1.0