Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0