Series
Ratings
15
City HunterRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0