Series
Ratings
51- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
HealerRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0