Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ElseRated ★ 3.0
Honey BunchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0